Gdynia

Witamy w serwisie GdyniaWynajem.pl

W portalu tym znajdziecie Państwo ponad setkę artykułów dotyczących wynajmu w Gdyni. Opisaliśmy Dla Państwa niemal wszystko, co można wynająć w Gdyni. Zapraszamy do przeglądania strony.

Zobacz także wpisy na: blog 1 - blog 2 - blog 3 - blog 4 - blog 5 - blog 6 - blog 7 - blog 8 - blog 9 - blog 10

Wiezowce gdyni

Zabudowa Gdyni to nie tylko dwudziestowieczne kamienice i osiedla mieszkaniowe, ale także wieżowce. W mieście Gdynia znajduje się kilka tego typu budynków. Większość z nich wchodzi w skład kompleksów mających przeznaczenie usługowe. Najwyższy zespół budowli nosi nazwę Sea Towers. Został on ukończony w lutym 2009 roku i jest najwyższym budynkiem mieszkalnym zlokalizowanym na południowym wybrzeżu Bałtyku. Wyższy wieżowiec posiada 141,6 m i aż 36 kondygnacji. Nieco niższy budynek posiada 91 metrów wysokości i 28 kondygnacji. Kompleks budowli Sea Towers jest usytuowany niedaleko Skweru Kościuszki. Inny kompleks budowli zwanych wieżowcami znajduje się ad rejonem Witomina i składa się z dwóch budowli mieszkalnych. W Centrum Rodzinnym Witawa znajduje się nieco niższy i mniejszy budynek. Składa się on z czternastu kondygnacji. Na przeciwnej stronie znajduje się budynek o nieco szerszej i wyższej konstrukcji. Składa się on z piętnastu kondygnacji. Całość struktury została zbudowana w 2003 roku. W Redłowie znajduje się siedemnasto- kondygnacyjny budynek.

Menu:

Losowy artykuł

    Wynajem epizodystek
    Gdynia jest bardzo pięknym miastem, które mogłoby być tłem dla niejednego filmu. Nakręcenie filmu nie jest jednak takie łatwe, jak może się wydawać. Nie sztuką jest nakręcić film, sztuką ... czytaj dajej

Zobacz też

Artykuły które powinny Ci się spodobać:

Linki partnerskie

Poniżej linki do zaprzyjaźnionych serwisów:

(c)2011 - GdyniaWynajem.pl | mapa strony